• karta.png
  • koo.png
  • piknik.png
  • slubowanie 1.png
  • slubowanie 2.png
  • sztandar 1.png
  • uczniowie.png

January 2022
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

600078
Dzisiaj
Wczoraj
Bieżący tydzień
Ostatni tydzień
Bieżący miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
17
31
112
599746
331
1998
600078

Adres IP: 52.203.18.65
2022-01-22 21:07:51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

WIKIPEDIA

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

Dnia 01.12.2021r.odbył się w naszej szkole Kuratoryjny Konkurs Matematyczny (pierwszy etap).
Z przyjemnoscią informujemy, że do drugiego etapu konkursu zakwalifikowano 2 uczniów: Sielski Krzysztof i Skowroński Bartosz.
Natomiast 02.12.2021r. odbył się Kuratoryjny Konkurs Historyczny (pierwszy etap).
Do drugiego etapu konkursu zakwalifikował się uczeń klasy VIII Krzysztof Nita.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy powodzenia w drugim etapie. 

Anna Zgodzińska

STYPENDIA WÓJTA GMINY PUŁAWY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dnia 24.06.2021r.  odbyła się uroczystość na której najlepsi uczniowie w naszej szkole otrzymali Stypendia Wójta Gminy Puławy.
Pan Kamil Lewandowski – Pełniący Funkcję Wójta Gminy Puławy oraz Pani Marzena Klimek – Dyrektor Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych wręczyli stypendia naukowe.
Nagrodzeni uczniowie to: Krzysztof Nita, Krzysztof Sielski, Amelia Nakonieczna, Franciszek Przewłoka, Julia Gregorczyk, Bartosz Skowroński, Julia Ozga, Milena Grodzicka, Aleksandra Nita, Zofia Rychlik, Dominika Tyburcy i Natalia Weronika Baran...

Register to read more...

BAREK SKOWROŃSKI LAUREATEM POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO ,,JAK ZOSTAĆ ANIOŁEM''

Z dumą informujemy, że nasz uczeń klasy VI Bartosz Skowroński został laureatem POWIATOWEGO KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO “Jak zostać aniołem?” w kategorii “prace plastyczne”.

Register to read more...

ZNAMY WYNIKI ZDALNEJ WERSJI KONKURSU MATEMATYCZNEGO KANGUR 2021 !

Za nami kolejna edycja Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny, który ze względu na obowiązujące obostrzenia nie mógł odbyć się stacjonarnie w szkole i został przeprowadzony w formie zdalnej.
Kangur od lat jest najpopularniejszym konkursem matematycznym wśród naszej młodzieży. Uczniowie muszą się w nim wykazać nie tylko wiedzą i znajomością wzorów, ale przede wszystkim umiejętnością matematycznego myślenia oraz rozwiązywania zadań o różnym stopniu trudności...

Register to read more...

BRAWO KRZYSIU

 

W roku szkolnym 2020/2021 w organizowanych przez Kuratora Województwa Lubelskiego konkursach przedmiotowych naszą szkołę reprezentował Krzysztof Nita. Uczeń klasy VII przystąpił do konkursu z historii. W II etapie zdobył 34 pkt. na 40 pkt. możliwych do zdobycia. Naszemu reprezentantowi zabrakło tylko 2 pkt., żeby znaleźć się w III ( wojewódzkim ) etapie Kuratoryjnego Konkursu z Historii. O wysokiej skali trudności zadań konkursowych świadczy choćby to, że wielu uczestników z całego naszego województwa uzyskało wyniki jednocyfrowe. W następnym roku szkolnym będziemy czekali na kolejny tytuł laureata dla naszego ucznia. Dziękujemy rodzicom Krzysztofa Nity, którzy wspierali syna w czasie wielomiesięcznych przygotowaniach do konkursu.

                                                                                                                                                                          Agnieszka Mizak

ZA CO KOCHAM POLSKĘ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, że Gabrysia Nakonieczna z klasy 0 zdobyła nagrodę w zabawie online dla Małych Patriotów zorganizowanęj przez znanego dziennikarza pana Marcina Mizerę z okazji 102 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości . Zadanie polegało na napisaniu kilku zdań na temat ,,ZA CO KOCHAM POLSKĘ?''...

Register to read more...

UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA STYPENDIÓW NAUKOWYCH I SPORTOWYCH UFUNDOWANYCH PRZEZ PANA WÓJTA GMINY PUŁAWY

 

 

 

 

 

 

 

 

24.06.2020r. najlepsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zarzeczu otrzymali Stypendium Wójta Gminy Puławy. Stypendia zostały przyznane za wysokie wyniki w nauce, znaczące osiągnięcia sportowe. Listy gratulacyjne trafiły również do rodziców nagrodzonych uczniów. Lista uczniów nagrodzonych stypendium Wójta Gminy Puławy...

Register to read more...

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny został przeprowadzony zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl.
Szkolnym koordynatorem konkursu w naszej szkole jest nauczyciel matematyki - Małgorzata Kowalczyk.
Celem konkursu Kangur Matematyczny jest szeroka popularyzacja matematyki. Niepodważalnie sprawdza on wiedzę matematyczną. Jednak główną umiejętnością badaną przez Kangur Matematyczny jest logiczne myślenie.
Z naszej szkoły wzięło udział w konkursie 13 uczniów z klas IV - VIII. W zależności od kategorii terminarz konkursu był różny. Najpierw odbył się konkurs próbny w dniach 25 - 26.05.2020 r. Natomiast konkurs właściwy Kangur 2020 został przeprowadzony w dniach 2 - 4.06.2020 r.
Uczestnicy przez 90 minut zmagali się z zadaniami konkursowymi, które miały różny stopień trudności.
Dnia 15.06.2020 r. zostały przedstawione wyniki Konkursu Kangur Matematyczny.
Okazało się, że pięcioro uczniów otrzymało wyróżnienia. Są to: Zosia Rychlik - klasa III (kategoria Maluch), Krzysio Sielski - klasa V (kategoria Beniamin), Bartek Skowroński - klasa V (kategoria Beniamin), Krzysio Nita - klasa VI (kategoria Beniamin) oraz Magda Kopińska - klasa VIII (kategoria Kadet).
Zdobycie wyróżnienia z konkursu Kangur Matematyczny to szczególne osiągnięcie dla uczniów.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! 


Małgorzata Kowalczyk

BARTEK SKOWROŃSKI WYRÓŻNIONY W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Z przyjemnością informuję, że uczeń klasy V Bartosz Skowroński otrzymał wyróżnienie w kategorii klas IV-VI w powiatowym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Puławach wraz z Tygodnikiem Wspólnota Puławska na temat „Praca służb mundurowych, medycznych oraz prasowych w czasach pandemii”. Skierowany był do uczniów klas I – VI szkół podstawowych z powiatu puławskiego. Uczestnicy mieli za zadanie zaprojektować okładkę Tygodnika Wspólnota Puławska. W konkursie wzięli udział również uczniowie klasy III: Zofia Rychlik, Natalia Baran, Milena Grodzicka, Aleksandra Nita i klasy V: Amelia Nakonieczna, Oliwia Nowak, Oliwia Wójcik, Franciszek Przewłoka. Wszystkie prace były bardzo ciekawe i interesujące, zapraszam do obejrzenia galerii prac konkursowych.

Gratuluję i dziękuję serdecznie wszystkim za udział. 

Anna Zgodzińska

Register to read more...

JESTEŚMY DUMNI

 

 

 

 

 

 

 

 

4 marca 2020 roku uczeń naszej szkoły Bartosz Figura wraz z rodzicami, w czasie Sesji Rady Gminy Puławy, odebrali z rąk wójta Pana Krzysztofa Brzezińskiego dyplomy uznania. Pan wójt pogratulował Bartkowi wyjątkowego osiągnięcia - zdobycia tytułu laureata kuratoryjnego konkursu z historii. Rodzicom ucznia podziękował za wspaniałe wychowanie syna, który jeszcze niejeden raz dostarczy im wiele radości. Również nauczyciel historii odebrał dyplom uznania z rąk Pana Krzysztofa Brzezińskiego.

Register to read more...

II EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY HISTORYCZNEJ ,, ŻOŁNIERZE WYKLĘCI - NIEZŁOMNI BOHATEROWIE’’

 

 

 

 

 

 

 

 

W Szkole Podstawowej w Borowej 4 marca 2020 roku już po raz drugi odbył się Konkurs Wiedzy Historycznej ,, Żołnierze Wyklęci – Niezłomni Bohaterowie”. Udział w nim wzięło 43 uczniów z 15 szkół powiatu puławskiego. Uczestnicy musieli wykazać się gruntowną wiedzą na temat życia i działalności 13 żołnierzy niezłomnych walczących na terenie powiatu puła- wskiego i województwa lubelskiego.
Uczestnicy konkursu oraz zaproszeni goście wysłuchali wykładu Pana Tadeusza Marka Płużańskiego...

Register to read more...

SUKCES BARTKA W KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy VIII Bartosz Figura zdobył tytuł laureata w konkursie kuratoryjnym z historii uzyskując 39 pkt. na 40 pkt. możliwych do zdobycia. Bartek już po raz drugi został laureatem z historii. Dodatkowo o wadze sukcesu ucznia świadczy fakt, że jest on jedynym uczniem z powiatu puławskiego, który zakwalifikował się do III etapu konkursu kuratoryjnego z historii. Jest On również jedynym uczniem z naszej gminy, który zdobył tytuł laureata w roku szkolnym 2019/2020.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Agnieszka Mizak

 

NASI UCZNIOWIE W TYGODNIKU LOKALNYM

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!! 

 

VI KONKURS WIEDZY O REGIONIE

 

 

 

 

 

 

Dnia 10 grudnia 2019 roku uczniowie Bartosz Figura, Wiktor Jankowski i Magdalena Kopińska reprezentowali naszą szkołę na VI Konkursie Wiedzy o Regionie „Moja Gmina Puławy”, który odbył się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Puławach z siedzibą w Górze Puławskiej. Nasi uczniowie rywalizowali ze wszystkimi szkołami w gminie i zajęli I miejsce. Jako jedyna drużyna odgadli hasło krzyżówki z wiedzy...

Register to read more...

Copyright © 2014 - 2020 by Szkola Podstawowa w Zarzeczu