• biegi.png
  • czwarta1.png
  • koo.png
  • pierwsza.png
  • teatr.png
  • zawody.png
  • zawody 1.png

Wrzesień 2020
P W Ś C Pt S N
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

311587
Dzisiaj
Wczoraj
Bieżący tydzień
Ostatni tydzień
Bieżący miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
63
65
444
310336
3037
3897
311587

Adres IP: 3.235.137.159
2020-09-26 18:59:28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

WIKIPEDIA

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

UROCZYSTOŚĆ WRĘCZENIA STYPENDIÓW NAUKOWYCH I SPORTOWYCH UFUNDOWANYCH PRZEZ PANA WÓJTA GMINY PUŁAWY

 

 

 

 

 

 

 

 

24.06.2020r. najlepsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zarzeczu otrzymali Stypendium Wójta Gminy Puławy. Stypendia zostały przyznane za wysokie wyniki w nauce, znaczące osiągnięcia sportowe. Listy gratulacyjne trafiły również do rodziców nagrodzonych uczniów. Lista uczniów nagrodzonych stypendium Wójta Gminy Puławy...

Czytaj więcej...

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny został przeprowadzony zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl.
Szkolnym koordynatorem konkursu w naszej szkole jest nauczyciel matematyki - Małgorzata Kowalczyk.
Celem konkursu Kangur Matematyczny jest szeroka popularyzacja matematyki. Niepodważalnie sprawdza on wiedzę matematyczną. Jednak główną umiejętnością badaną przez Kangur Matematyczny jest logiczne myślenie.
Z naszej szkoły wzięło udział w konkursie 13 uczniów z klas IV - VIII. W zależności od kategorii terminarz konkursu był różny. Najpierw odbył się konkurs próbny w dniach 25 - 26.05.2020 r. Natomiast konkurs właściwy Kangur 2020 został przeprowadzony w dniach 2 - 4.06.2020 r.
Uczestnicy przez 90 minut zmagali się z zadaniami konkursowymi, które miały różny stopień trudności.
Dnia 15.06.2020 r. zostały przedstawione wyniki Konkursu Kangur Matematyczny.
Okazało się, że pięcioro uczniów otrzymało wyróżnienia. Są to: Zosia Rychlik - klasa III (kategoria Maluch), Krzysio Sielski - klasa V (kategoria Beniamin), Bartek Skowroński - klasa V (kategoria Beniamin), Krzysio Nita - klasa VI (kategoria Beniamin) oraz Magda Kopińska - klasa VIII (kategoria Kadet).
Zdobycie wyróżnienia z konkursu Kangur Matematyczny to szczególne osiągnięcie dla uczniów.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ! 


Małgorzata Kowalczyk

BARTEK SKOWROŃSKI WYRÓŻNIONY W KONKURSIE PLASTYCZNYM

Z przyjemnością informuję, że uczeń klasy V Bartosz Skowroński otrzymał wyróżnienie w kategorii klas IV-VI w powiatowym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Puławach wraz z Tygodnikiem Wspólnota Puławska na temat „Praca służb mundurowych, medycznych oraz prasowych w czasach pandemii”. Skierowany był do uczniów klas I – VI szkół podstawowych z powiatu puławskiego. Uczestnicy mieli za zadanie zaprojektować okładkę Tygodnika Wspólnota Puławska. W konkursie wzięli udział również uczniowie klasy III: Zofia Rychlik, Natalia Baran, Milena Grodzicka, Aleksandra Nita i klasy V: Amelia Nakonieczna, Oliwia Nowak, Oliwia Wójcik, Franciszek Przewłoka. Wszystkie prace były bardzo ciekawe i interesujące, zapraszam do obejrzenia galerii prac konkursowych.

Gratuluję i dziękuję serdecznie wszystkim za udział. 

Anna Zgodzińska

Czytaj więcej...

JESTEŚMY DUMNI

 

 

 

 

 

 

 

 

4 marca 2020 roku uczeń naszej szkoły Bartosz Figura wraz z rodzicami, w czasie Sesji Rady Gminy Puławy, odebrali z rąk wójta Pana Krzysztofa Brzezińskiego dyplomy uznania. Pan wójt pogratulował Bartkowi wyjątkowego osiągnięcia - zdobycia tytułu laureata kuratoryjnego konkursu z historii. Rodzicom ucznia podziękował za wspaniałe wychowanie syna, który jeszcze niejeden raz dostarczy im wiele radości. Również nauczyciel historii odebrał dyplom uznania z rąk Pana Krzysztofa Brzezińskiego.

Czytaj więcej...

II EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY HISTORYCZNEJ ,, ŻOŁNIERZE WYKLĘCI - NIEZŁOMNI BOHATEROWIE’’

 

 

 

 

 

 

 

 

W Szkole Podstawowej w Borowej 4 marca 2020 roku już po raz drugi odbył się Konkurs Wiedzy Historycznej ,, Żołnierze Wyklęci – Niezłomni Bohaterowie”. Udział w nim wzięło 43 uczniów z 15 szkół powiatu puławskiego. Uczestnicy musieli wykazać się gruntowną wiedzą na temat życia i działalności 13 żołnierzy niezłomnych walczących na terenie powiatu puła- wskiego i województwa lubelskiego.
Uczestnicy konkursu oraz zaproszeni goście wysłuchali wykładu Pana Tadeusza Marka Płużańskiego...

Czytaj więcej...

SUKCES BARTKA W KONKURSIE PRZEDMIOTOWYM LUBELSKIEGO KURATORA OŚWIATY

Z przyjemnością informujemy, że uczeń klasy VIII Bartosz Figura zdobył tytuł laureata w konkursie kuratoryjnym z historii uzyskując 39 pkt. na 40 pkt. możliwych do zdobycia. Bartek już po raz drugi został laureatem z historii. Dodatkowo o wadze sukcesu ucznia świadczy fakt, że jest on jedynym uczniem z powiatu puławskiego, który zakwalifikował się do III etapu konkursu kuratoryjnego z historii. Jest On również jedynym uczniem z naszej gminy, który zdobył tytuł laureata w roku szkolnym 2019/2020.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Agnieszka Mizak

 

NASI UCZNIOWIE W TYGODNIKU LOKALNYM

 

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!! 

 

VI KONKURS WIEDZY O REGIONIE

 

 

 

 

 

 

Dnia 10 grudnia 2019 roku uczniowie Bartosz Figura, Wiktor Jankowski i Magdalena Kopińska reprezentowali naszą szkołę na VI Konkursie Wiedzy o Regionie „Moja Gmina Puławy”, który odbył się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Puławach z siedzibą w Górze Puławskiej. Nasi uczniowie rywalizowali ze wszystkimi szkołami w gminie i zajęli I miejsce. Jako jedyna drużyna odgadli hasło krzyżówki z wiedzy...

Czytaj więcej...

FINAŁ KONKURSU "MODA NA ODBLASKI"

 

 

 

 

 

Konkurs ,, Moda na odblaski” organizowany jest w naszym województwie po raz drugi. Jego organizatorem jest Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Współorganizatorami przedsięwzięcia jest Kuratorium Oświaty w Lublinie. Konkurs został objęty patronatem honorowym przez Wojewodę Lubelskiego oraz Marszałka Województwa Lubelskiego. Zadaniem uczniów była prezentacja strojów młodzieżowych. Dodatkowym zadaniem była prezentacja wiersza na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Treść przedstawionego wiersza miała przekonywać odbiorców...

Czytaj więcej...

AMELKA NAKONIECZNA NA MEDALOWYM PODIUM

 

 8 grudnia 2019r. nasza  uczennica z klasy piątej  Amelka Nakonieczna zdobyła III miejsce w Charytatywnym Biegu Mikołajów,  zorganizowanym przez fundację Bezmiar. Podczas tego wydarzenia zbierane były dary dla podopiecznych Schroniska dla bezdomnych im. Św. Brata Alberta w Puławach...

Czytaj więcej...

KONKURS ,,MODA NA ODBLASKI'' II ETAP

 

 

 

 

 

12 listopada w Komendzie Powiatowej Policji w Puławach rozstrzygnięto II ETAP (powiatowiatowego) konkursu " Moda na odblaski ". Uczniów, rodziców i nauczycieli przywitał Komendant Powiatowy Policji podinsp. Rafał Skoczylas, oraz oficer prasowy podkom. Ewa Rejn -Kozak.
W sali konferencyjnej poszczególne drużyny z całego powiatu puławskiego, zaprezentowały swoje stroje odblaskowe .Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, w dwóch kategoriach wiekowych...

Czytaj więcej...

BRAWO AMELKO!!!

11 listopada odbyły się w Puławach XXX Ogólnopolskie Biegi Niepodległościowe.

Naszą szkołę reprezentowała Amelia Wierzbicka,

która w kategorii dziewcząt z rocznika 2009 i młodsze zajęła III miejsce. Gratulacje!!! 

 

Czytaj więcej...

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RÓŻAŃCOWY

Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni w międzyszkolnym konkursie różańcowym. Jego organizatorem była parafia w Wysokim Kole oraz Szkoły Podstawowe w Opatkowicach i w Wysokim Kole.Odbywał się on pod hasłem:,,Różaniec to modlitwa,którą bardzo ukochałem.Dar na setną rocznicę urodzin św.Jana Pawła...

Czytaj więcej...

IX BIEGI PAPIESKIE W GÓRZE PUŁAWSKIEJ

 

 

 

 

 

12 października 2019r. odbyły się IX Biegi Papieskie rozpoczynające Dni Kultury Chrześcijańskiej w Górze Puławskiej. Biegi organizowane są dla dzieci i młodzieży oraz społeczności lokalnej z Gminy Puławy.
Uczestnicy mogli startować w następujących kategoriach...

Czytaj więcej...

Copyright © 2014 - 2020 by Szkola Podstawowa w Zarzeczu