• biegi.png
  • czwarta1.png
  • koo.png
  • pierwsza.png
  • teatr.png
  • zawody.png
  • zawody 1.png

Kwiecień 2021
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

412306
Dzisiaj
Wczoraj
Bieżący tydzień
Ostatni tydzień
Bieżący miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
102
58
227
411304
2245
19506
412306

Adres IP: 3.238.206.122
2021-04-21 21:00:05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

WIKIPEDIA

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

SZANOWNI RODZICE I UCZNIOWIE ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

W związku z powrotem do nauki stacjonarnej oddziałów przedszkolnych od 19 kwietnia br.
informujemy, że nasza szkoła jest przygotowana i dzieci będą mogły korzystać z zajęć z zachowaniem, jak wcześniej, reżimu sanitarnego. Zapraszamy do szkoły w poniedziałek.

 

 

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Czytaj więcej...

WRACAMY CZASOWO DO NAUKI ZDALNEJ W SZKOŁACH.

Do 11 kwietnia uczniowie wszystkich klas szkół podstawowych będą uczyli się zdalnie - to najważniejsza zmiana w funkcjonowaniu szkół i placówek wprowadzona z powodu pogarszającej się sytuacji epidemicznej. Również uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych: sportowych, mistrzostwa sportowego, szkół z oddziałami sportowymi i oddziałami mistrzostwa sportowego będą realizowali wszystkie zajęcia z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W pozostałych przypadkach zostają utrzymane dotychczasowe zasady...

Czytaj więcej...

UWAGA UCZNIOWIE KLASY ÓSMEJ!

Prosimy  uczniów klasy ósmej  o zapoznanie się z harmonogramem konsultacji

z jęz. polskiego, jęz. angielskiego i matematyki. 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Konsultacje dla klas 8_2020.2021.pdf)Konsultacje dla klas 8_2020.2021.pdf[ ]351 kB

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Zapraszamy do naszej szkoły

 

Rekrutacja do oddziału przedszkolnego i klasy I

Szkoły Podstawowej im. B. Głowackiego w Zarzeczu...

 

Czytaj więcej...

UWAGA! UCZNIOWIE KLASY VIII

 

 

Na stronach lubelskiego kuratorium opublikowano terminy postępowania rekrutacyjnego i składania dokumentów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych  na rok szkolny 2021/2021. Link do informacji Kuratorium Oświaty: https://kuratorium.lublin.pl/?akc=akt&op=szcz&id=11026

 

INFORMACJA W SPRAWIE DALSZEGO NAUCZANIA

 

Od 1 lutego dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I – III uczą się stacjonarnie, uczniowie pozostałych klas mają nadal naukę zdalną.
Uczniowie klas I–III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego kontynuują naukę stacjonarną z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, uczniowie klas IV–VIII do 14 lutego br. będą nadal uczyć się zdalnie.
Organizacja zajęć zdalnych w szkole dla uczniów.
Od 1 lutego nadal będą organizowane zajęcia w szkole dla uczniów klas IV–VIII którzy z uwagi na rodzaj niepełnosprawności lub którzy z innych przyczyn nie mogą uczyć się zdalnie w domu.
Po 15 lutego w szkole przeprowadzony zostanie egzamin próbny dla ósmoklasistów z zachowaniem reżimu sanitarnego...

Czytaj więcej...

INFORMACJA DOTYCZĄCA POWROTU UCZNIÓW KLAS I - III DO SZKOŁY

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych wracają do szkół, ale nadal w reżimie sanitarnym. Starsi uczniowie będą kontynuować naukę w trybie zdalnym.

W okresie od 18 do 31 stycznia 2021 r. nauka w klasach I-III szkoły podstawowej będzie odbywała się stacjonarnie. Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom, opracowaliśmy wytyczne na podstawie Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie reżimu sanitarnego dla tych klas.
Nadal będzie prowadzona nauka zdalna na terenie szkoły dla uczniów potrzebujących wsparcia, którzy  z uwagi na rodzaj niepełnosprawności lub ze względu na ważne powody nie mogą uczyć się w domu.
W szkole będzie czynna również opieka świetlicowa dla najmłodszych uczniów klas I- III.
Konsultacje dla zdających egzaminy
Dyrektorzy szkół nadal mogą organizować uczniom klas ósmych oraz klas maturalnych konsultacje indywidualne lub w małych grupach...

Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU NA "PROJEKT SZTANDARU SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. BARTOSZA GŁOWACKIEGO"

Szanowni Państwo rodzice i nauczyciele, drodzy uczniowie !

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego pod tytułem „Projekt sztandaru Szkoły Podstawowej w Zarzeczu”. Wiemy, że czekaliście z niecierpliwością na ogłoszenie wyników konkursu i oto wczoraj, 17 grudnia 2020 r. zebrała się komisja konkursowa w składzie...

 

Czytaj więcej...

UWAGA!!! BARDZO WAŻNE!!!

UWAGA!!! PEŁNA MOBILIZACJA!!!

Szkoła Podstawowa im. Bartosza Głowackiego w Zarzeczu bierze udział w Konkursie Empiku "1000 powodów, by czytać".
Zwycięskie szkoły mogą otrzymać 1 000 książek, kąciki do czytania, czytniki e-booków czy kody na dostęp do lektur szkolnych na Empik GO.  Głosowanie odbywa się za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilnej Empik! Można głosować codziennie od 2 listopada do 2 grudnia.  Szczegóły jak można oddać głos podane są na rysunku.

Andrzej Turlewicz

 

UWAGAI DRODZY RODZICE I OPIEKUNOWIE

OGŁOSZENIE 1

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone są zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużono zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII.
Uczniowie, którzy nie uczestniczą w nauczaniu zdalnym i nie wykonują zadać domowych będą zobowiązani do uczęszczania na zajęcia zdalne do szkoły. Dla klasy ósmej jeśli będzie potrzeba zorganizowana konsultacji z nauczycielami taka możliwość będzie możliwa w grupie do pięciu osób. Świetlica szkolna pracuje dla oddziału przedszkolnego i uczniów, których rodzice pracują przy zwalczaniu pandemii SARS CoV 2...

Czytaj więcej...

UWAGA ! OGŁOSZENIE!

Dnia 16.10.2020 (piątek – dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla uczniów z klas I-VIII) w Szkole Podstawowej w Zarzeczu będzie funkcjonowała świetlica dla dzieci rodziców pracujących.

Oddział „0” pracuje zgodnie z harmonogramem zajęć.

UWAGA!

- Dzień bez obiadu

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO* informujemy, że:

1. Administratorem jest Szkoła Podstawowa im. Bartosza Głowackiego w Zarzeczu,
tel. 81 881 92 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Celem przetwarzania jest realizacja zadań oświatowych, dydaktycznych, wychowawczych, zagwarantowanie dziecku bezpieczeństwa oraz...

Czytaj więcej...

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Czytaj więcej...

Copyright © 2014 - 2020 by Szkola Podstawowa w Zarzeczu