• biegi.png
  • czwarta1.png
  • koo.png
  • pierwsza.png
  • teatr.png
  • zawody.png
  • zawody 1.png

Styczeń 2021
P W Ś C Pt S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

386836
Dzisiaj
Wczoraj
Bieżący tydzień
Ostatni tydzień
Bieżący miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
220
38
540
385755
1155
19825
386836

Adres IP: 3.239.236.140
2021-01-17 13:10:56

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

WIKIPEDIA

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA POWROTU UCZNIÓW KLAS I - III DO SZKOŁY

Od 18 stycznia br. uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych wracają do szkół, ale nadal w reżimie sanitarnym. Starsi uczniowie będą kontynuować naukę w trybie zdalnym.

W okresie od 18 do 31 stycznia 2021 r. nauka w klasach I-III szkoły podstawowej będzie odbywała się stacjonarnie. Mając na uwadze zapewnienie bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom, opracowaliśmy wytyczne na podstawie Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie reżimu sanitarnego dla tych klas.
Nadal będzie prowadzona nauka zdalna na terenie szkoły dla uczniów potrzebujących wsparcia, którzy  z uwagi na rodzaj niepełnosprawności lub ze względu na ważne powody nie mogą uczyć się w domu.
W szkole będzie czynna również opieka świetlicowa dla najmłodszych uczniów klas I- III.
Konsultacje dla zdających egzaminy
Dyrektorzy szkół nadal mogą organizować uczniom klas ósmych oraz klas maturalnych konsultacje indywidualne lub w małych grupach...

Czytaj więcej...

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU NA "PROJEKT SZTANDARU SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. BARTOSZA GŁOWACKIEGO"

Szanowni Państwo rodzice i nauczyciele, drodzy uczniowie !

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego pod tytułem „Projekt sztandaru Szkoły Podstawowej w Zarzeczu”. Wiemy, że czekaliście z niecierpliwością na ogłoszenie wyników konkursu i oto wczoraj, 17 grudnia 2020 r. zebrała się komisja konkursowa w składzie...

 

Czytaj więcej...

UWAGA!!! BARDZO WAŻNE!!!

UWAGA!!! PEŁNA MOBILIZACJA!!!

Szkoła Podstawowa im. Bartosza Głowackiego w Zarzeczu bierze udział w Konkursie Empiku "1000 powodów, by czytać".
Zwycięskie szkoły mogą otrzymać 1 000 książek, kąciki do czytania, czytniki e-booków czy kody na dostęp do lektur szkolnych na Empik GO.  Głosowanie odbywa się za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilnej Empik! Można głosować codziennie od 2 listopada do 2 grudnia.  Szczegóły jak można oddać głos podane są na rysunku.

Andrzej Turlewicz

 

UWAGAI DRODZY RODZICE I OPIEKUNOWIE

OGŁOSZENIE 1

Od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone są zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużono zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII.
Uczniowie, którzy nie uczestniczą w nauczaniu zdalnym i nie wykonują zadać domowych będą zobowiązani do uczęszczania na zajęcia zdalne do szkoły. Dla klasy ósmej jeśli będzie potrzeba zorganizowana konsultacji z nauczycielami taka możliwość będzie możliwa w grupie do pięciu osób. Świetlica szkolna pracuje dla oddziału przedszkolnego i uczniów, których rodzice pracują przy zwalczaniu pandemii SARS CoV 2...

Czytaj więcej...

UWAGA ! OGŁOSZENIE!

Dnia 16.10.2020 (piątek – dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla uczniów z klas I-VIII) w Szkole Podstawowej w Zarzeczu będzie funkcjonowała świetlica dla dzieci rodziców pracujących.

Oddział „0” pracuje zgodnie z harmonogramem zajęć.

UWAGA!

- Dzień bez obiadu

 

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO* informujemy, że:

1. Administratorem jest Szkoła Podstawowa im. Bartosza Głowackiego w Zarzeczu,
tel. 81 881 92 29, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2. Administrator wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3. Celem przetwarzania jest realizacja zadań oświatowych, dydaktycznych, wychowawczych, zagwarantowanie dziecku bezpieczeństwa oraz...

Czytaj więcej...

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Czytaj więcej...

INFORMACJA DOTYCZĄCA SPOSOBU ZDAWANIA PODRĘCZNIKÓW

1.Wychowawcy klasowi informują rodziców o dacie i sposobie zwrotów podręczników, kluczyków do szafek szatniowych i ewentualnie ksiażek   do biblioteki. Czas na rozliczenie jest określony w terminie od 22 czerwca do 24 czerwca br. w godzinach 8.00 -13.30.
2. Ksiażki biblioteczne mogą uczniowie zostawić na wakacje, oprócz 8 klasy.
3. Na teren szkoły poza pracownikami szkoły nikt nie może być wpuszczony, w związku z czym miejsce przyjęcia ksiażek jest wyznaczone przy  wejściu głównym. Obowiązują rękawiczki i maski ochronne.
4. Podręczniki muszą być zapakowane w przeźroczystą foliową torbę (łatwe do policzenia zawartości) z opisaną karteczką co się tam zawiera? wraz z danymi ucznia (Imię i Nazwisko i klasa) - zawartość toreb będzie przechodzić kwarantannę. Pracownicy obsługi będą odbierać przygotowane paczki  i umieszczać w wyznaczonym miejscu.
5. Wychowawca umawia się z rodzicami o jednej porze, przy zwrocie podręczników WYCHOWAWCA na swojej liście odnotowuje ilość oddanych podręczników przez ucznia i kluczyk do szafki szatniowej, w drugiej przeźroczystej torbie ewentualnie ksiażkę z biblioteki z danymi ucznia (imię i nazwisko, klasa). Wypełnioną listę zdanych podręczników z podpisem wychowawcy przekazuje do sekretariatu.

 

 

DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE

Od 25 maja 2020 r. w Szkole Podstawowej im. Bartosza Głowackiego w Zarzeczu zorganizowane zostaną dla dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniów klas I-III zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla najbardziej potrzebujących rodziców.
Na podstawie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego i MEN w grupie może przebywać max. 12 osób.
W związku z powyższym w pierwszej kolejności z możliwości w/w zajęć będą mogli skorzystać uczniowie, których rodzice pracują zawodowo: pracownicy ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracownicy handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych.
W czasie zajęć opiekuńczo-wychowawczych nie będzie zapewniony dowóz dzieci do szkoły i wyżywienie w stołówce.
Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przygotować szkołę na ponowne spotkanie z Państwa dziećmi. Co prawda w szkole będzie obowiązywał wzmożony reżim sanitarny, ale postaramy się tak zorganizować naszą pracę, żeby dzieci jak najmniej odczuły zmiany jakie zaszły w szkole i były szczęśliwe oraz bezpieczne.
Poza godzinami opieki, nadal wszyscy uczniowie będą realizować podstawę programową za pomocą metod i narzędzi kształcenia na odległość.
Aby, móc przyjąć do szkoły dzieci, tych z Państwa, którzy się na to zdecydowali, prosimy o zapoznanie się z "Procedurą bezpieczeństwa na terenie szkoły w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2’’ oraz dokumentami pozwalającymi na przyjęcie dziecka tj. oświadczeniem rodziców, deklaracją rodzica, tabelą pomiaru temperatury.
Dokumenty są zamieszczone w załącznikach.

Od 25 maja na terenie naszej szkoły zorganizowane zostaną również konsultacje dla klasy VIII indywidualnie lub w małych grupach, natomiast od 1 czerwca dla uczniów kl. IV-VII.

p.o. Dyrektora Andrzej Turlewicz 

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

Po przeprowadzonej analizie wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 30.04.2020 r. i 04.05.2020 r. odnośnie wymagań jakie placówki i samorządy muszą spełniać, aby zapewnić bezpieczny powrót dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych, informujemy, że zajęcia w Szkole Podstawowej w Zarzeczu zostają zawieszone w okresie od 06.05.2020 r. – 22.05.2020 r. 

INFORMACJA DOTYCZĄCA REKRUTACJI UCZNIÓW DO KLASY I

Informujemy, że Komisja Rekrutacyjna w postepowaniu uzupełniającym zakwalifikowała dzieci do klasy pierwszej Szkoly Podstawowej w Zarzeczu spoza obwodu naszej szkoły.
Wszystkie wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie.
Rodzice/Opiekunowie, których wnioski zostały zakwalifikowane zobowiązani są do przesłania Oświadczenia woli przyjęcia dziecka do klasy I w dniach 14.05-21.05.2020r. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wniosek w załączniku.
Prosimy o przestrzeganie terminów.

Załączniki:
Pobierz plik (Oświadczenie woli kl.pdf)Oświadczenie woli kl.pdf[ ]340 kB

INFORMACJA DOTYCZĄCA REKRUTACJI DZIECI DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

Informujemy, że Komisja Rekrutacyjna w postepowaniu uzupełniającym zakwalifikowała dzieci do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Zarzeczu spoza terenu Gminy Puławy.
Wszystkie wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie.
Rodzice/Opiekunowie, których wnioski zostały zakwalifikowane zobowiązani są do przesłania Oświadczenia woli przyjęcia dziecka do Oddziału Przedszkolnego w dniach 18.05-22.05.2020r. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wniosek w załączniku.
Prosimy o przestrzeganie terminów.

SZANOWNI RODZICE I UCZNIOWIE

Przypominamy, że od 1 maja 2020 r. w Szkole Podstawowej w Zarzeczu dyrekcja wprowadziła dla wszystkich uczniów i nauczycieli jednolite oprogramowanie do prowadzenia nauki zdalnej. Decyzja ta ma na celu zabezpieczenie przed hackerskimi włamaniami, zabezpieczenie danych osobowych, kradzieżą własności intelektualnych prac wytworzonych przez uczniów oraz oddzielenie prywatnych kont e-pocztowych od służbowych. W tym celu każdy uczeń od klasy pierwszej do ósmej oraz nauczyciele otrzymali spersonalizowane adresy e-mail, które współdziałają z aplikacją G Suite i G mail. Adres e-mail to imię i nazwisko oraz domena szkoły. Np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Aplikacja ta ma możliwość wysyłania prac domowych w różnych plikach, bezpiecznego spotykania się na wideokonferencjach z nauczycielami, całą klasą, oraz między sobą bez narażania na „wejście” nieproszonego uczestnika, gromadzenie wiadomości i prac, które można wykorzystać później. Uczniowie klas młodszych muszą korzystać z e-konta z pomocą rodziców. Tak spersonalizowana skrzynka będzie służyła uczniom do ukończenia szkoły. Po szczegóły i hasła do kont proszę zgłaszać się do wychowawców klasowych. Uwaga. Nadal obowiązuje e-dziennik LIBRUS, aplikacja G Suite ma wspomóc prowadzić nauczanie zdalne.

UWAGA! INFORMACJA DOTYCZĄCA REKRUTACJI !!!


Informujemy, że Komisja Rekrutacyjna zakwalifikowała dzieci do oddziału przedszkolnego z terenu Gminy Puławy i klasy I Szkoły Podstawowej z obwodu szkoły w Zarzeczu Wszystkie wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie. Rodzice/Opiekunowie, których   wnioski zostały zakwalifikowane zobowiązani są do przesłania Oświadczenia woli przyjęcia dziecka do klasy I lub Oddziału Przedszkolnego w dniach 30.03.2020r. - 03.04.2020r. drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..   Wniosek w załączniku.

Rodzice/Opiekunowie dzieci  spoza obwodu szkoły proszeni są o składanie wniosków w terminie:

  • do oddziału przedszkolnego   od 27.04.2020r. do 30.04.2020r.
  • do klasy I     od 24.04.2020r. do 07.05.2020r.

Prosimy o przestrzeganie terminów. 

 

Copyright © 2014 - 2020 by Szkola Podstawowa w Zarzeczu